Для замовлення зворотного дзвінка залиште телефон
Спасибо, Ваша зявка отправлена!
Если вы оставили заявку в рабочее время, наш менеджер свяжется с Вами в течение 10 минут.
ВІННИЦЬКА ШКОЛА КРАСИ
Підготовка майстрів у сфері масажу та краси
Школа масажу
у Вінниці
Кваліфіковані професійні курси від базового рівня до профі.
Підібрати курс
від 4 800 грн.
Підібрати курс
Надаємо робоче місце, обладнання та всі витратні матеріали
90% навчання – це практика на моделях під наглядом викладача
Диплом спеціаліста або сертифікат майстра масажу після навчання
Обери курс для навчання
 
Диплом
 • Класичний масаж
 • Точковий масаж
 • Спортивний масаж
 • Медовий масаж
  30 ак. годин
Диплом
 • Класичний масаж
 • Точковий масаж
 • Спортивний масаж
 • Лімфодренажний масаж
 • Антицелюлітний масаж
 • Баночний масаж
 • Медовий масаж
  30 ак. годин
Сертифікат
 • Для кого
 • Унікальність масажу
 • Бонус
  16 ак. годин
Сертифікат
 • Антицелюлітний масаж
 • Лімфодренажний масаж
 • Медовий масаж
 • Баночний масаж
 • Постановка рук
 • Показання та протипоказання
 • Технологія застосування
  18 ак. годин
Сертифікат
 • Класичний масаж
 • По Жаке
 • Пластичний масаж
 • Європейський масаж
 • Медовий масаж
Від 20 000 гривень на місяць!

Саме стільки може заробляти професійний масажист!

Після курсів масажу ви оволодієте мистецтвом масажу різних частин тіла, отримати знання з лікувального масажу, зрозуміти всі протипоказання, навчитися зберігати еластичність шкіри. Володіючи цими навичками та знаннями, можна досягти професійного рівня та розпочати власну практику.

Відео про школу
Відгуки про нашу роботу

Школа масажу у Вінниці: класичний, аюрведа, антицелюлітний

Якщо ви зацікавилися світом масажної терапії для особистого задоволення або з метою побудови успішної кар'єри, то курси масажу — це чудовий варіант для вас. Вибираючи послуги Вінницької школи краси, ви пройдете шлях від новачка до досвідченого спеціаліста, відкриєте для себе безліч передових масажних методик та терапевтичних підходів до релаксації та розслаблення. Наші курси проводяться досвідченими професіоналами своєї справи. З вами працюватимуть фахівці, які не лише володіють мистецтвом масажу, але й є чудовими спікерами, забезпечуючи захоплююче та пізнавальне навчання.

Чому варто обрати наш навчальний центр у Вінниці?

У 2023 році ми пропонуємо всім охочим широкий вибір як комплексних, так і щодо простих курсів, що дозволяють підібрати навчання відповідно до ваших уподобань, рівня вихідних знань та фінансових можливостей. Наші експерти-наставники супроводжуватимуть вас на кожному кроці на шляху освоєння масажних навичок. Підберіть собі підходящий курс, розраховуючи на безліч плюсів, а саме:

 

 • можливість індивідуального та групового навчання;

 • доступні ціни (наш центр навчання пропонує курси вартості від 3800 гривень) Якщо взяти, наприклад, Київ, то там таких низьких цін сьогодні немає, вартість мінімум на 50% вища;

 • гідний вибір програм, у тому числі всі види масажу (від класичного до спортивного або аюрведичного), різні зони тіла, включаючи особу, наявність курсу антицелюлітного масажу тощо;

 • Ставку на практику: саме тому у нас не онлайн-курс з купою теорії та майже марними відео-інструкціями, а очні заняття, де на масажну практику відводиться не менше 80% всього часу навчання;

 • Сертифікат за результатами навчання, що підтверджує отримані навички, допоможе з самостійним пошуком клієнтів або при працевлаштуванні в салонах краси, SPA-центрах, студіях масажу тощо;

 • допомога з пошуком роботи. У нас у Вінниці є багато партнерів — успішних салонів та студій, які пропонують кращим випускникам курсів можливість працевлаштування.

Кому підходять наші курси: новачкам та досвідченим масажистам

Наші курси масажу розраховані як на новачків, так і на досвідчених фахівців. Наприклад, ми пропонуємо такі вступні курси, як масаж обличчя або масажист універсал, де відбувається поетапне освоєння різних практик — від найпростіших до складніших. З іншого боку, досвідчені масажисти, які хочуть підвищити свою кваліфікацію або розширити спектр послуг, що надаються, можуть вивчити у нас у Вінниці і більш складні техніки, такі як аюрведично-лімфодренажне SPA або антицелюлітна терапія.Наш навчальний центр у Вінниці пропонує досить великий вибір курсів з акцентом на найпопулярніші сьогодні масажні практики. Якщо вас цікавить заявка (запис) на курс, зв'яжіться з нами в телефонному режимі або онлайн-формою на сайті. 

 

Будьте впевнені, що всі наші масажні курси передбачають практичну інформацію, а не теорію з письмовими іспитами після закінчення навчання. Ви отримаєте диплом та сертифікат, у тому числі міжнародного зразка, якщо хочете надалі працевлаштуватися у країнах Східної чи Західної Європи. З цим документом перед вами відкриваються можливості для професійної практики масажу — виїзного, вдома, у медичному центрі або SPA-салоні.

Які навчальні програми сьогодні доступні для всіх бажаючих?

У 2023 році Вінницька школа краси пропонує 4 докладні курси навчання масажу, тривалістю від 18 до 25 академічних годин. Це не експрес-підготовка, де дається теорія та коротко демонструється практика. Тут акцент робиться на практичні заняття. На які курси у Вінниці ви можете записатись прямо зараз:

 

 1. Масаж обличчя. Навчання включає освоєння чотирьох найпопулярніших методик — класичну, за Жаком, європейську та пластичну.

 2. Аюрведично-лімфодренажне SPA. Це курс релаксуючих східних аюрведичних практик, включаючи хіромасаж, терапію Широдхара та Сушумна.

 3. Антицелюлітна терапія. Ця програма навчання включає відразу кілька масажних методів, у тому числі лімфодренажний, медовий та власне антицелюлітний.

 4. Універсальний курс, що охоплює всі найпопулярніші види масажу, включаючи спортивний, точковий, класичний тощо.

Хто проводить заняття у вашій школі масажу?

Інструктори у нас — це досвідчені практикуючі масажисти. Наша команда викладачів, спираючись на ентузіазм та багатий досвід, гарантує якісний навчальний курс. Крім практичних навичок ви завжди отримаєте докладну відповідь на будь-яке навіть найскладніше питання, що стосується масажу. За 6 років роботи Вінницької школи краси ми дали знання тисячам студентів. Завдяки відгукам, рекомендаціям та «сарафанному радіо» наша школа є одним із найпопулярніших навчальних закладів з масажу у Вінниці.

 

Ми пишаємося тим, що проводимо навчання на сучасному рівні, забезпечуючи своїх студентів усім необхідним для того, щоб вони отримували практичні навички високого класу. Після курсів ваші знання будуть відповідати останнім вимогам галузі, навіть кращим випускникам під силу стати лідерами в галузі нових методів масажу в Україні.

Як відбувається навчання масажу у Вінниці?

Попередньо від студента потрібний запис на курс, після чого погоджується дата первинної зустрічі та першого уроку. Якщо це групові заняття, то менеджери Вінницької школи краси повідомляють про те, коли має бути зібрана група та розпочнеться нова навчальна програма.

 

Освітній процес у нашій школі масажу орієнтований на чіткий алгоритм дій:

 

 1. Щодня ви отримуєте нові знання, які негайно впроваджуються в практику на поточному занятті. Таким чином, кожна порція інформації стає навичкою, що розвивається в реальному часі. Кожна академічна година — це практика із виконанням масажу.

 2. Щоб закріпити та вдосконалити отримані навички, передбачено щоденне багаторазове повторення, а також студентам рекомендовано самостійну домашню практику. Вирішення різноманітних завдань та так звана домашня робота — масаж будинку для рідних, близьких та друзів, як правило, сприяє формуванню та зміцненню навичок.

 3. Формування стійких компетенцій відбувається тоді, коли студент застосовує навички для вирішення конкретних проблем своїх клієнтів. Така система сприяє становленню масажиста як практикуючого професіонала.

Чому варто вчитися у школі краси «Professional Beauty»
 • Много практики

  Професійні викладачі

  Ми пишаємося нашим колективом висококваліфікованих викладачів, які мають багатий досвід у своїй галузі та готові поділитися своїми знаннями та навичками з нашими студентами
 • База постоянных моделей

  Індивідуальний підхід

  Ми цінуємо унікальність кожного студента та прагнемо надати індивідуальну підтримку та рекомендації для досягнення їх освітніх цілей
 • Реальне стажування

  Широкий спектр курсів

  У нас є різноманітні програми навчання, які відповідають різним потребам та інтересам студентів. Ви можете вибрати курси, які відповідають вашим цілям та планам
 • Портфолио для соц. сетей

  Практична орієнтованість

  Ми приділяємо особливу увагу практичним навичкам, які допоможуть вам застосовувати отримані знання у реальному житті та на ринку праці
 • Актуальные профессии

  Мережа контактів

  Навчання у нас дає можливість розширити свою мережу контактів та встановити корисні зв'язки з професіоналами у вашій галузі
 • Комфортные платежи

  Результати та успіхи

  Наші студенти досягають відмінних результатів та успішно реалізують себе у вибраних областях. Ми пишаємось їхніми досягненнями та підтримуємо їх у всіх етапах навчання

Видається Сертифікат , що підтверджує Ваші знання та навички

Вам потрібна інформація для вибору відповідного курсу??

Під час надсилання заявки сталася помилка. Спробуйте надіслати заявку заново або зв'яжіться з нами за телефоном: +38 (067) 467-58-35.
Усі необхідні матеріали та інструменти надаються у межах вартості програми.
Надішліть заявку, і наші менеджери швидко зв'яжуться з Вами та безкоштовно проконсультують з питань вибору найбільш підходящої програми навчання, що відповідає Вашим цілям.
^ Наверх