Для замовлення зворотного дзвінка залиште телефон
Спасибо, Ваша зявка отправлена!
Если вы оставили заявку в рабочее время, наш менеджер свяжется с Вами в течение 10 минут.

Курс Майстер перукарського мистецтва. Універсал
у Вінниці

Ви навчитеся оформляти зовнішність клієнта: від підбору кольору для волосся та відповідної зачіски до модного укладання
Максимальна кількість практики на реальних клієнтах
Навчання у майстрів із багаторічним досвідом в індустрії краси
Групове
12 000 ₴

Програма курсу

Стрижка волосся - це процес надання зачісці більш доглянутого зовнішнього вигляду шляхом зістригання волосся, що відростає. Нічого не псує вигляд зачіски, як недоглянуті посічені кінці. Однак суть стрижки полягає у наданні волоссю певної форми, яка з наступним відповідним укладанням або без неї створить зачіску, що підкреслює кращі риси зовнішності та красу шевелюри. У світі моди зачіскам завжди приділялася одна з провідних ролей. Кожного часу відповідають певні види зачісок. Модні стрижки 2023-2024 представлені дуже широким діапазоном моделей: від ретро-стрижок до довгих каскадів та каре. У тренді розпатлані кінці, деяка недбалість.

Актуальні стрижки 2022 року, представлені провідними дизайнерами, відрізняє демократичність, що зростає, стирає вікові, станові і навіть гендерні кордони. Зростає популярність жіночих стрижок дуже близьких до чоловічих, на кшталт піксі, гарсон, канадка. Також на піку популярності залишаються варіації на тему каре, біб, паж, каскад що не є повним поверненням у ретро через ускладнення та ретельнішої опрацювання форми. Метою є простота укладання зачіски у процесі експлуатації.

Модними наступного року будуть невимушеність, демократичність, деяка недбалість, яка при цьому виключає недоглянутість. Колекції представляють безліч ;фото стрижок, серед яких можна підібрати відповідну за формою до Вашого типу обличчя та відповідну обраному образу.

Вкрай важливі деталі чоловічого стилю. Правильно підібрані чоловіча стрижка та укладання здатні врівноважити пропорції обличчя та скоригувати його овал. Відомо, що кругле обличчя стає візуально більш витягнутим, якщо коротко голити віскі і залишити більше об'єму на маківці. Надмірно витягнутий овал і квадратну форму легко гармонізувати довшою стрижкою.

Колористика — це наука про колір, що включає знання про природу кольору, основні, складові і додаткові кольори, основні характеристики кольору, колірні контрасти, змішування кольорів і колірні гармонії, колірну мову і колірну культуру.

Фарбування волосся досить складний процес, який підпадає під закономірності колористики, хімії, фізики та багатьох інших наук. Але крім цього колористика волосся має цілу низку своїх припущень та особливостей.

У колористиці волосся використовується колірне коло, що застосовується для образотворчого мистецтва, а всі змішання кольорів підкоряються законам субтрактивного змішування кольорів.

Наставники курсу

Наставники курсу – практикуючі фахівці, які допомагатимуть вам на кожному етапі від теорії до практичних завдань.

Людмила Смальцуга

досвід роботи понад 30 років

Викладач

Майстер широкого профілю, Маю великий досвід, працюю в сфері краси вже тридцять років. Зараз працюю на себе як підприємець, назбирала чимало інформації є чим поділитися з учнями. Дуже радію коли в моїх учнів все виходить, розумієш що старалась не дарма.

Алла Хомовська

досвід роботи понад 20 років

Викладач

Майже 20 років працюю перукарем, та декілька останніх років викладаю перукарську справу у школі Profeshnal Buiti.можу сказати з абсолютною впевненістю, що займаюсь улюбленою справою .коли працюю з клієнтами , це дає мені щоденний розвиток, а також постійно відвідую семінари та майстер- класи, завдяки чому мені вистачає знань та старань.,що би викладати дану справу.Тому коли я працюю з учнями, мені приносить задоволення ділитись своїм досвідом та навиками і спостерігати за результатами своєї праці. Я вважаю себе людиною лояльною у всіх сферах, маю почуття гумору, та обожнюю людей у яких присутні такі якості.думаю це допомагає мені по життю.А ще знаю точно, що ніколи не пізно навчатись чомусь новому, та втілювати свої мрії у життя!!! Тому бажаю собі та усім натхнення, наснаги, творчого настрою,і звичайно ж мирного неба!!!!!

М. Вінниця, вул. Героїв Крут, 4а

Чому варто вчитися у школі краси «Professional Beauty»
 • Много практики

  Професійні викладачі

  Ми пишаємося нашим колективом висококваліфікованих викладачів, які мають багатий досвід у своїй галузі та готові поділитися своїми знаннями та навичками з нашими студентами
 • База постоянных моделей

  Індивідуальний підхід

  Ми цінуємо унікальність кожного студента та прагнемо надати індивідуальну підтримку та рекомендації для досягнення їх освітніх цілей
 • Реальне стажування

  Широкий спектр курсів

  У нас є різноманітні програми навчання, які відповідають різним потребам та інтересам студентів. Ви можете вибрати курси, які відповідають вашим цілям та планам
 • Портфолио для соц. сетей

  Практична орієнтованість

  Ми приділяємо особливу увагу практичним навичкам, які допоможуть вам застосовувати отримані знання у реальному житті та на ринку праці
 • Актуальные профессии

  Мережа контактів

  Навчання у нас дає можливість розширити свою мережу контактів та встановити корисні зв'язки з професіоналами у вашій галузі
 • Комфортные платежи

  Результати та успіхи

  Наші студенти досягають відмінних результатів та успішно реалізують себе у вибраних областях. Ми пишаємось їхніми досягненнями та підтримуємо їх у всіх етапах навчання

Видається Диплом , що підтверджує Ваші знання та навички

^ Наверх