Для замовлення зворотного дзвінка залиште телефон
Спасибо, Ваша зявка отправлена!
Если вы оставили заявку в рабочее время, наш менеджер свяжется с Вами в течение 10 минут.
ВІННИЦЬКА ШКОЛА КРАСИ
Підготовка майстрів з корекції брів
Школа брів
у Вінниці
Практичне навчання архітектурі, моделювання брів, нарощування та ламінування вій з нуля до перших клієнтів.
Підібрати курс
від 1 500 грн.
Підібрати курс
Надаємо робоче місце, обладнання та всі витратні матеріали
90% навчання – це практика на моделях під наглядом викладача
Професійний диплом чи сертифікат бровиста чи лашмейкера
Обери курс для навчання
  12 ак. годин
Сертифікат
 • Теоретична частина
 • Укладання брів
 • Корекція
 • Відпрацювання на моделях
  3 ак. години
Сертифікат
 • Препарати та етапи проведення процедури
 • Практична частина
  7 ак. годин
Сертифікат
 • Теоретична частина
 • Практична частина
Від 20 000 гривень на місяць!

Стільки отримують професійні бровісти та лешмейкери!

Скористайтеся чудовою можливістю отримати знання з актуальних та затребуваних професій у сфері краси. Освоїти нарощування та ламінування вій, різні види модифікації брів, їх фарбування та ламінування можна на наших курсах.

Відео про школу
Відгуки про нашу роботу

Мистецтво моделювання брів: Точність, майстерність та творчий підхід

Майстерність моделювання брів та вій — це відносно свіжий віяння у сучасній косметології. Корекція та надання естетичної форми даної частини особи — це не просто механічна робота, а своєрідний сплав артистизму, точності та винахідливості майстра. Професія бровиста стає в Україні та світі все більш затребуваною, при цьому 2023 року явно простежується дефіцит відповідних фахівців. Нівелювати його покликані профільні курси, зокрема й у нашій Вінницькій школі краси.

Якщо вас цікавить програма навчання моделювання брів або ви хочете стати бровістам, то все, що від вас вимагається сьогодні у Вінниці — це онлайн заявка до нашого навчального центру. Незалежно від того, чого ви прагнете — до швидкого кар'єрного зростання у сфері краси або придбання нових навичок для себе — з метою корекції та моделювання своїх брів у домашніх умовах — навчання у нас — це правильний вибір. Хочете детально дізнатися про курси для бровиста — телефонуйте нашим консультантам прямо зараз!

Шість головних причин вибрати послуги нашої школи бровиста

 1. Демократичні ціни. У нашій школі вартість курсів для брів стартує із 1500 гривень. І, до речі, ця плата покриває всі необхідні витратні матеріали та кошти.

 2. Акцент на практичні навички. Ми даємо теорію, але 80% занять і щогодини навчання — це практика, тобто освоєння навичок формування, корекції та фарбування брів.

 3. Швидке та інтенсивне навчання. Курси бровиста у нас у Вінниці включають програми, які тривають від 3-6 академічних годинників, а це означає, що освоїти необхідні вам навички можна буквально за день.

 4. Як індивідуальні, так і групові заняття, причому якщо це останній варіант, то кількість студентів обмежена, щоб кожен учень отримав достатньо уваги від наставника.

 5. Сертифікат за фактом закінчення курсів. Ви зможете підтвердити навички бровиста, що допоможе при пошуку клієнтів або працевлаштуванні.

 6. Допомагаємо знайти роботу. Ми співпрацюємо з салонами краси та косметичними центрами у Вінниці та інших містах країни, тому найкращих випускників ми завжди рекомендуємо своїм партнерам для успішного працевлаштування.

Чому саме брови?

Підвищена увага бровам, а саме різні доглядові процедури, корекція, нарощування, фарбування та моделювання — все це захоплюючий напрямок сучасної естетичної косметології, який активно набирає все більшої популярності. В основі цього мистецтва лежить грамотне формування брів, що дозволяє гармонійно покращити зовнішній вигляд обличчя. Складні ідеї моделювання брів можуть мати значну перетворювальну силу, розставляючи акценти і/або створюючи симетричні контури, що надають дівчині молодості та витонченості.

 

Опанування майстерності моделювання та корекції брів — це особливе ремесло, що вимагає майстерної підготовки та роботи під керівництвом кваліфікованого наставника. На щастя, у 2023 році у нас у Вінниці є курси, які допоможуть усім охочим розкрити всі тонкощі та секрети майстерності бровиста.

 

У Вінницькій школі краси працюють класні майстри, які пропонують захоплюючі курси з моделювання брів. Ці ретельно підібрані  та продумані до дрібниць програми навчання. Вони створені не тільки для того, щоб допомогти буквально кожній дівчині робити класний макіяж. Завдяки наданню фундаментальних знань про просунуті техніки роботи з бровами, а також велику кількість практики під час навчання, ви зможете освоїти професію бровиста, працювати в салоні краси, робити весільний або інший святковий макіяж з виїздом до клієнтів тощо.

Кому підходять курси бровиста у Вінниці?

Знання та навички в галузі моделювання брів дозволяють підкреслити красу обличчя, перетворити зовнішність представниці прекрасної статі, підняти самооцінку, почуватися впевненіше у собі. Але це далеко не всі причини для того, щоб записатися на навчання до нашої школи бровістів у Вінниці. Наші курси здатні зацікавити різні групи клієнтів. Вони підходять у тому числі для:

 

 1. Тих людей, які хочуть стати сертифікованим майстром брів та освоїти нову професію з нуля. Навички корекції, моделювання, фарбування та ін. — це перспективний напрямок у косметології з можливістю успішної кар'єри. Отримання сертифікату після навчання у нас не тільки відкриває шлях до різноманітних можливостей працевлаштування, а й підвищить рівень доходу. Окрім фінансової вигоди, сертифікація надає майстру ауру авторитету та підвищує репутацію.

 2. Буквально кожній жінці, яка хоче досягти нових висот у макіяжі. Брови, тобто правильний догляд за ними, корекція та моделювання — це найважливіший наріжний камінь, який допомагає відчутно підвищити ваші навички у домашньому макіяжі та візаж. Розуміння нюансів і тонкощів у цій сфері сприяє досягненню майстерної рівноваги між бровами та загальною картиною обличчя. У макіяжі немає дрібниць, чи то брова, чи вій, ось чому правильний підхід здатний перетворити зовнішність.

 3. Візажистів та косметологів, які хочуть розширити спектр послуг. Завжди є потенціал для зростання професії. І освоєння моделювання брів — це спосіб запропонувати клієнтам ще одну потрібну послугу. У 2023 році надання цієї спеціалізованої послуги може бути потужним магнітом, що притягує клієнтуру і виділяє приватного майстра або окремий салон краси на тлі численних конкурентів.

Чому навчають наші майстри брів у Вінниці?

У Вінницькій школі краси викладають базові та просунуті навички корекції брів та моделювання. Ці знання можуть бути корисними для досвідчених професіоналів у галузі краси, тих, хто тільки починає займатися цією галуззю.

 

Наш досвідчений художник брів дасть вам вичерпні практичні інструкції на наступні теми:

 

 • Як ефективно та обережно коригувати брови;

 • Як створювати форму, враховуючи форму особи та вік;

 • Які сучасні методи оформлення брів існують і як використовувати їх грамотно;

 • Модний та стильний дизайн моделювання брів;

 • що таке колористика брів і в чому полягає практика застосування унікальних колірних схем для кожної конкретної людини на основі її кольору шкіри;

 • Які матеріали та інструменти потрібні, і як приділяти основну увагу бровам, щоб вони були здоровими та красивими.

Які курси бровиста у нас є?

Навчання моделювання, корекції та фарбування брів входить до деяких комплексних курсів візажу та макіяжу Вінницької школи краси. Крім цього, у нас запропоновані і вузькоспеціалізовані програми, а саме:

 

 • довгострокове укладання брів;

 • курс майстра бровиста + укладання брів (включає також процедури корекції та відпрацювання отриманих навичок на моделях);

 • швидкість у бровах — курс підвищення кваліфікації для візажистів та косметологів.

Що входить до курсів бровиста?

Програми навчання з формування брів включають близько 80% практики та базові теоретичні знання, які серед іншого стосуються питання стерилізації інструменту. Специфіка навчання може відрізнятися залежно від курсу та базових знань конкретного студента, але загалом навчання броумейкера зазвичай передбачає такі пункти:

 

 1. Вивчення обладнання, правил його використання + принципи створення ідеального середовища для роботи. 

 2. Ази правил безпеки, а також стерилізації інструментів.

 3. Вивчення кольоротипу шкіри та підбору найбільш відповідного відтінку фарби для брів. Крім того, вивчається склад барвників, інформація про те, як їх змішувати та створювати ідеальну суміш.

 4. Підготовка брів до моделювання та корекції.

 5. Ознайомлення з основними методами корекції брів.

 6. Створення форми, яка адаптована до структури особи.

 7. Відновлення пошкоджених брів.

 8. Практична робота на моделях.

 9. Усунення помилок при моделюванні брів.

 

Стан брів відчутно впливає на зовнішній вигляд обличчя. Фахівцю у галузі формоутворення брів необхідно знати, як правильно працювати з ними, коригувати зовнішній вигляд, колір, форму тощо. Можна навчитися цьому ремеслу за допомогою самонавчання, але ефективніший варіант — пройти курс із професійним броустером у нас у Вінниці. Наші досвідчені майстри зуміють пояснити всі тонкощі та секрети роботи з бровами, розкажуть про будь-які потенційні проблеми, які можуть виникнути у роботі, і не лише.

Цікавий запис на курси? Хочете докладну розповідь про конкретний курс? Тоді вам потрібна кнопка "Замовити дзвінок" або онлайн-форма заявки.  

Чому варто вчитися у школі краси «Professional Beauty»
 • Много практики

  Професійні викладачі

  Ми пишаємося нашим колективом висококваліфікованих викладачів, які мають багатий досвід у своїй галузі та готові поділитися своїми знаннями та навичками з нашими студентами
 • База постоянных моделей

  Індивідуальний підхід

  Ми цінуємо унікальність кожного студента та прагнемо надати індивідуальну підтримку та рекомендації для досягнення їх освітніх цілей
 • Реальне стажування

  Широкий спектр курсів

  У нас є різноманітні програми навчання, які відповідають різним потребам та інтересам студентів. Ви можете вибрати курси, які відповідають вашим цілям та планам
 • Портфолио для соц. сетей

  Практична орієнтованість

  Ми приділяємо особливу увагу практичним навичкам, які допоможуть вам застосовувати отримані знання у реальному житті та на ринку праці
 • Актуальные профессии

  Мережа контактів

  Навчання у нас дає можливість розширити свою мережу контактів та встановити корисні зв'язки з професіоналами у вашій галузі
 • Комфортные платежи

  Результати та успіхи

  Наші студенти досягають відмінних результатів та успішно реалізують себе у вибраних областях. Ми пишаємось їхніми досягненнями та підтримуємо їх у всіх етапах навчання

Видається Сертифікат , що підтверджує Ваші знання та навички

Вам потрібна інформація для вибору відповідного курсу??

Під час надсилання заявки сталася помилка. Спробуйте надіслати заявку заново або зв'яжіться з нами за телефоном: +38 (067) 467-58-35.
Усі необхідні матеріали та інструменти надаються у межах вартості програми.
Надішліть заявку, і наші менеджери швидко зв'яжуться з Вами та безкоштовно проконсультують з питань вибору найбільш підходящої програми навчання, що відповідає Вашим цілям.

Поширені запитання

Зрозуміло! Ви можете записатися на стільки спеціальностей, скільки вам потрібно.

Професіонали бровісти отримують від 20 000 гривень на місяць. Професія затребувана ринку праці, тому ви точно зможете працевлаштуватися в салон або відкрити власну студію, заробляючи на цьому хороші гроші.

Наші курси містять велику кількість практичних годин – на них відводиться 80% занять. Завдяки цьому наші учні виходять школи краси із великим досвідом роботи зі спеціальності.

Так, наші студенти отримують сертифікати та інші документальні підтвердження проходження програми. Документи мають встановлений зразок та високо цінуються роботодавцями.

Так, ми забезпечуємо студентів всім необхідним для успішного проходження практики в нашому бьюті-коворкінгу – це не тільки інструменти, фарба та предмети для нарощування вій, а й моделі. Від вас потрібне лише бажання вчитися.

^ Наверх