Для замовлення зворотного дзвінка залиште телефон
Спасибо, Ваша зявка отправлена!
Если вы оставили заявку в рабочее время, наш менеджер свяжется с Вами в течение 10 минут.
ВІННИЦЬКА ШКОЛА КРАСИ
Підготовка майстрів у сфері манікюру та педикюру
Школа манікюру
у Вінниці
Набуття навичок нігтьового мистецтва через практику на моделях від самих азів до майстерності майстра манікюру.
Підібрати курс
від 2 600 грн.
Підібрати курс
Надаємо робоче місце, обладнання та всі витратні матеріали
90% навчання – це практика на моделях під наглядом викладача
Диплом спеціаліста або сертифікат майстра нігтьового сервісу після навчання
Обери курс для навчання
  80 ак. годин
Диплом
 • Технологія класичного та апаратного манікюру
 • Технологія класичного та апаратного педикюру
 • Ідеальне покриття гель-лаком
 • Нарощування нігтів
  7 ак. годин
Сертифікат
 • Технологія японського манікюру
 • Відпрацювання на моделях
  68 ак. годин
Диплом
 • Технологія класичного манікюру та педикюру
 • Ідеальне покриття гель-лаком
 • Нарощування нігтів
  50 ак. годин
Диплом
 • Манікюр
 • Педикюр
 • Ідеальне покриття гель-лаком
  36 ак. годин
Диплом
 • Технологія класичного та апаратного манікюру
 • Ідеальне покриття гель-лаком
Закри ніг жінки з педикюром.
  30 ак. годин
Диплом
 • Технологія класичного педикюру
 • Ідеальне покриття гель-лаком
  20 ак. годин
Сертифікат
 • Технологія класичного та апаратного манікюру
 • Ідеальне покриття гель-лаком
  28 ак. годин
Сертифікат
 • Види манікюру
 • Практична частина
 • Бонус до курсу
Від 20 000 гривень на місяць!

Саме стільки може заробляти майстер манікюру!

Відвідуючи курси манікюру та педикюру в Professional Beauty, можна отримати широку освіту в галузі манікюру та педикюру. Тут ви зможете розвинути свої знання в галузі корекції нігтів, отримати уявлення про покриття гель-лаком шеллак, познайомитися з основами дизайну нігтів.

Відео про школу
Відгуки про нашу роботу

Школа манікюру та педикюру у Вінниці: найкращі курси за доступною ціною від 3000 грн

Перш ніж стати майстром манікюру та педикюру, освоївши всі ази догляду за нігтями у Вінниці, необхідний міцний фундамент із теоретичних знань та практичних компетенцій (навичок та умінь). Відвідування курсів догляду за нігтями є відмінною відправною точкою. Серед величезної кількості варіантів вибір найбільш відповідного курсу може виявитися непростим завданням. Але якщо ви оберете послуги нашої нігтьової школи у Вінниці, то знайдете підходящий курс з манікюру, педикюру, нарощування нігтів.

Чому варто записатися на курси нігтьового сервісу? 

Записавшись на курси манікюру та/або педикюру у нас у Вінниці, ви отримаєте необхідні знання та досвід, які допоможуть стати кваліфікованим майстром, займатися цим як хобі чи основний заробіток. Незалежно від обраного курсу навчання в нашій школі манікюру, ви отримаєте глибоке уявлення про будову нігтів, їх здоров'я, гігієнічні протоколи та заходи безпеки в роботі. Крім того, ви познайомитеся з найсучаснішими тенденціями і методиками в галузі нігтьового мистецтва, освоїмо різні види манікюру: 

 • класичний обрізний;

 • європейський необрізний;

 • апаратний;

 • комбінований;

 • лікувальний;

 • різні рідкісні методики, включаючи японську, іспанську, спейс і т.д.

Незалежно від того, чи ви робите перші кроки в якості новачка, прийшовши на курси після навчання в школі, чи є досвідченим майстром нігтьового сервісу, який прагне підвищити свою кваліфікацію, наші курси з догляду за нігтями — це правильна інвестиція в саморозвиток себе в популярній, затребуваній та досить прибутковій професії. Крім того після закінчення курсу у нас, ви отримаєте сертифікат, який суттєво підвищує шанси на успішне працевлаштування, спрощує пошуки нових клієнтів, а також робить внесок у ваш загальний авторитет і затребуваність у даній галузі косметології.

Переваги нашої школи манікюру:

 1. Демократична вартість та варіанти на різний бюджет. Ви зможете отримати відмінні знання, значно дешевше, ніж довелося б заплатити за аналогічне навчання в таких містах, як Київ чи Львів.

 2. Максимальна змістовність курсу. Наші курси манікюру та педикюру охоплюють усі основні теми, пов'язані з доглядом за нігтями, включаючи нарощування нігтів та нейл-арт. У програми навчання закладаються останні тенденції та техніки в даній галузі, щоб ви володіли найсучаснішими знаннями.

 3. Практичне навчання. Курси передбачають не лише теорію, а й вичерпні практичні заняття, що дозволяють відпрацювати отримані навички у реальних умовах. Це допоможе вам здобути впевненість у своїх силах та підготуватися до вимог індустрії догляду за нігтями.

 4. Дослідні інструктори. Наші викладачі — це хороші, практикуючі фахівці з догляду за нігтями із сучасними знаннями та захопленим підходом до професії та процесу навчання. Вони вміють дати рекомендації та надати підтримку протягом усього курсу та відповісти на будь-які ваші запитання.

 5. Гнучкі графіки навчання. Потрібно розуміти, що курси манікюру та педикюру не можуть бути дуже короткими, адже необхідно охопити усі основні теми. Але завжди має бути баланс, щоб ваше навчання не стало надто стомлюючим, а ви не захотіли стати майстром. У цьому сенсі наш навчальний центр знає баланс, а також пропонує досить гнучкий графік занять, що дозволяє поєднувати навчання з роботою чи відвідуванням університету.

 6. Видаємо сертифікат та допомагаємо з працевлаштуванням. Наша школа пройшла акредитацію, тому видає сертифікати, зокрема міжнародного зразка — для тих, хто цікавиться працевлаштуванням за кордоном. Усі наші курси відповідають галузевим стандартам. Крім того, з проходження навчання ми готові допомогти вам з пошуком роботи, адже співпрацюємо з багатьма салонами краси у Вінниці та за запитом підготуємо для них рекомендації щодо вашої кандидатури.

Чому саме манікюр?

Манікюр сьогодні — це не просто вид догляду за тілом, а справжнє мистецтво. Зовнішній вигляд нігтьових пластин на руках і ногах привертає увагу, прикрашає людину. А якісно виконана робота профі — майстри манікюру — дарує приємні відчуття та радість як конкретній людині, так і її близьким — дружину, хлопцю, друзям, колегам і т.д.

У сфері манікюрного мистецтва постійно з'являються нові методи та матеріали, що робить його як заняттям для себе та свого дозвілля, так і чудовою професією на все життя. Освоєння правил та методик догляду за нігтями потребує витрат часу, рішучості, старанної роботи та невеликих вкладень, адже вартість курсів у нас у Вінниці відчутно нижча, ніж витрати на вищу освіту. При цьому віддача у вигляді клієнтів та заробітку на виконанні манікюру та педикюру не змусить себе довго чекати.

Закінчивши наші курси ви не тільки навчитеся азам догляду за нігтями, але зможете отримувати дохід, знатимете, як залучати та утримувати клієнтів.

Робота манікюриста зараз дуже популярна як в Україні, так і серед тих, хто хоче переїхати за кордон. У Європі вважається, що наші жінки мають видатну майстерність манікюру. Вінниця — це ідеальне місце для навчання. На вас чекають доступні ціни (на фоні столиці та Львова), першокласні майстри та відмінна загальна якість навчання, а також визнаний в Україні та за кордоном сертифікат, що підтверджує вміння.

Популярні види курсів з догляду за нігтями у Вінниці

Існує цілий спектр курсів для догляду за нігтями. По-перше, програми навчання класифікуються залежно від складності та вихідних навичок учасника — від початкового до просунутого рівня. Крім того курси діляться залежно від методів манікюру та педикюру. Нижче представлені топ програми у нашому навчальному центрі у Вінниці (але загальний вибір у вас набагато різноманітніший):

 1. Фундаментальний (він же базовий) курс манікюру та педикюру. В рамках цієї програми вивчаються основні принципи догляду за нігтями, у тому числі прийоми надання форми нігтям, догляду за кутикулою, а також нанесення лаку як на руки, так і на ноги. Це ідеальний початковий ступінь для новачків.

 2. Курс Гелевого нарощування нігтів. Ця програма присвячена мистецтву гелевого нарощування нігтів, яке славиться своєю стійкістю та бездоганним зовнішнім виглядом. Учасники отримають навички нанесення та зняття гелевих нігтів, а також набудуть навичок, необхідних для ретельного догляду за ними.

 3. Програми навчання з акрилового нарощування нігтів. Цей освітній курс дає вичерпні знання щодо нанесення та зняття акрилових нігтів, які славляться своєю міцністю та адаптивністю. Крім того, учасники оволодіють майстерністю створення різноманітних форм нігтів та хитромудрих дизайнів за допомогою акрилових засобів.

 4. Курси креативного нейл-арту. Такі програми, як правило, орієнтовані на майстрів із певним досвідом у професії. Курси нейл-арту дають простір для творчості та прояви індивідуальності фахівця, є програмою освоєння мистецтва прикраси нігтів. Студенти навчаться створювати складні мотиви та композиції, використовуючи різні техніки нейл-арту, такі як штамп, трафарет, гліттер, а також мистецтво вільного розпису та багато іншого.

Скільки коштує навчання манікюру та педикюру у Вінницькій школі краси?

Мінімальна ціна на курс манікюру у групі — 3000 гривень, на індивідуальні заняття — 4000 грн. Для програм із освоєння педикюру ціни відповідно стартують від 4200 та 5500 грн.

Де проходить навчання нігтьового сервісу у вас?

Ми знаходимося у Вінниці за адресою проспект Героїв Крут, 4.

Скільки триває найкоротша програма навчання?

20 академічних годинників. Це експрес-курс з класичного та апаратного манікюру та покриття гель-лаком.

Що мені дадуть ваші курси?

Точний навчальний план курсів догляду за нігтями залежить від конкретної програми, яку ви обрали. Тим не менш, більшість курсів, як правило, включають такі теми:

 • розуміння анатомії та фізіології нігтів;

 • визначення захворювань та порушень нігтьової пластини;

 • освоєння базових правил догляду за нігтями та гігієни

 • оволодіння технікою виконання манікюру та/або педикюру;

 • Вивчення можливостей нарощування нігтів (акрилових, гелевих або скловолоконних);

 • базове (або детальніше) знайомство з мистецтвом дизайну нігтів.

Чи можна пройти курси догляду за нігтями онлайн?

Безумовно, існує безліч онлайнових курсів для догляду за нігтями. Онлайн-курси особливо зручні для людей зі щільним графіком роботи або для тих, хто мешкає в регіонах, де немає доступу до звичайних шкіл краси. Однак для отримання оптимального освітнього досвіду необхідно вибрати авторитетну програму, що включає практичні заняття, тобто очні відвідування школи.

Чому варто вчитися у школі краси «Professional Beauty»
 • Много практики

  Професійні викладачі

  Ми пишаємося нашим колективом висококваліфікованих викладачів, які мають багатий досвід у своїй галузі та готові поділитися своїми знаннями та навичками з нашими студентами
 • База постоянных моделей

  Індивідуальний підхід

  Ми цінуємо унікальність кожного студента та прагнемо надати індивідуальну підтримку та рекомендації для досягнення їх освітніх цілей
 • Реальне стажування

  Широкий спектр курсів

  У нас є різноманітні програми навчання, які відповідають різним потребам та інтересам студентів. Ви можете вибрати курси, які відповідають вашим цілям та планам
 • Портфолио для соц. сетей

  Практична орієнтованість

  Ми приділяємо особливу увагу практичним навичкам, які допоможуть вам застосовувати отримані знання у реальному житті та на ринку праці
 • Актуальные профессии

  Мережа контактів

  Навчання у нас дає можливість розширити свою мережу контактів та встановити корисні зв'язки з професіоналами у вашій галузі
 • Комфортные платежи

  Результати та успіхи

  Наші студенти досягають відмінних результатів та успішно реалізують себе у вибраних областях. Ми пишаємось їхніми досягненнями та підтримуємо їх у всіх етапах навчання

Видається Сертифікат , що підтверджує Ваші знання та навички

Вам потрібна інформація для вибору відповідного курсу??

Під час надсилання заявки сталася помилка. Спробуйте надіслати заявку заново або зв'яжіться з нами за телефоном: +38 (067) 467-58-35.
Усі необхідні матеріали та інструменти надаються у межах вартості програми.
Надішліть заявку, і наші менеджери швидко зв'яжуться з Вами та безкоштовно проконсультують з питань вибору найбільш підходящої програми навчання, що відповідає Вашим цілям.

Поширені запитання

Наші менеджери допоможуть підібрати найзручніший графік, який підійде саме вам.

Навчальний центр пропонує три основні професії, які поєднують всю інформацію та навички в цій галузі. Ви будете знайомитися з чищенням, нанесенням гель-лаку, моделюванням гелем, акрилом та полігелем (акрігелем), грамотною корекцією, універсальним та незвичайним дизайнами, а також іншими тонкощами роботи.

Навчання передбачає як повне ознайомлення з нуля, і підвищення кваліфікації. Тому курси не стануть зайвими ні для новачка, ні для досвідченого фахівця.

Кожен отримує можливість пройти всі етапи навчання у складі групи чи індивідуальному режимі. Крім того, можна вибрати конкретні уроки і зробити акцент саме на них, відмовившись від того, що не є актуальним.

^ Наверх