о нас сотрудничество модели акции контакты Винница, улица Героев Крут, 4
винницкая школа
красоты
+38 (067) 467-58-35
+38 (073) 123-63-85
Заказать звонок
Заказать звонок: Свернуть форму
Головна » Школа стилю та візажу » Майстер Візажист
Обучение по программе
описание курса
ач.часов практики: 30 уроков в програме: 10
По окончанию курса выдается:
диплом
Для кого:
Візажист – це фахівець у галузі створення образу за допомогою різних технік макіяжу. Це яскрава та цікава професія, що дає не лише можливість творити, а й гарні зв'язки.

Макіяж – це нанесення на шкірні покриви обличчя декоративних косметичних засобів, що необхідно для створення образу або маскування вад.
Цена обучения
В групе 6800 грн.
Индивидуальная 8500 грн.
программа обучения
12 ак.часа
кольорознавство та матеріалознавство
Якщо розділити коло кольорів, провівши лінію від зеленого до червоного кольору, навпіл, то праворуч будуть ТЕПЛІ кольори, а ліворуч – ХОЛОДНІ.
Червоний та зелений кольори вважаються нейтральними.
Холодні кольори – це всі кольори та відтінки, в які додана синя фарба. Теплі кольори виходять додаванням жовтої фарби.

При підборі декоративної косметики важливо дуже добре розрізняти теплу і холодну гами, тому що вони мають ряд важливих властивостей.

Теплі кольори завжди здаються ближче свого фактичного розташування. Тобто, вони мають здатність наближати, збільшувати.
Холодні кольори, навпаки, віддаляють, зменшують.

Візажисти використовують цей принцип для корекції обличчя та створення форми. Наприклад:
· Теплі рум'яна, нанесені на вилиці, створять відчуття опуклості, об'єму, тоді як холодні, нанесені на це ж місце, зроблять обличчя більш худорлявим.
· З губною помадою теплого тону губи завжди здаватимуться більше, ніж з помадою холодного тону.
· Якщо на губи поверх холодної помади нанести теплий світлий відблиск, то вони будуть виглядати більш пухкими.

Пам'ятайте, що всім людям йдуть усі кольори!
І якщо ви думаєте, що вам не йде той чи інший колір, знайте, що це не колір, а колір кольору.
Майже кожен колір має холодні та теплі відтінки. Єдиний виняток – оранжево-червоний (він завжди теплий) – і синьо-зелений (він завжди холодний). Намагайтеся знайти свій відтінок!
щоденний, віковий, святковий, вечірній, весільний візаж
Денний макіяж – це макіяж на кожен день, який розрахований на яскраве природне світло, такий вигляд макіяжу має бути м'яким та натуральним. Мета: Зробити обличчя красивим, доглянутим та здоровим.

Головне правило вікового макіяжу – це легкість, акуратність та стриманість. Віковий макіяж повинен бути більш вишуканим та класичним одночасно, а кольору та текстурі декоративної косметики приділяється підвищена увага.

Святковий та вечірній макіяж створений для веселих вечірок у нічних клубах, барах, караоке, на дискотеках. Сміливий, сексуальний, зухвалий. Однаково яскраві акценти розставляються на губи та очі. У напівтемряві та неонових вогнях він має виглядати загадково та розкішно.

Весільний макіяж – це щось середнє між вечірнім та денним варіантом.
10 ак.часа
8 ак.часа
корекція особи
Світлотінева техніка це нанесення темних та світлих засобів декоративної косметики на певні ділянки (ДЛЯ КОЖНОЇ ФОРМИ ОБЛИЧЧЯ ВОНИ СВОЇ), з метою щось візуально збільшити, а щось навпаки зменшити. При цьому темні фарби візуально зменшують поверхню, ніби ведуть у глибину, а світлі збільшують, висуваючи вперед. Така світлотіньова корекція дозволяє візуально змінити овал обличчя, форму носа, очей та губ. І пластичний хірург не потрібен!
преподаватели
Юлия
Лабунская
преимущества
интенсивные программы
доступность обучения
трудоустройство
За последние несколько лет мы смогли построить эффективную систему, которая позволяет за короткий срок получить необходимые навыки для работы в beauty сферах в современных салонах красоты. У вас есть уникальная возможность пройти интенсивный курс по доступной цене благодаря постоянному мониторингу рынка, проводимого нашим рекламным отделом. После окончания комплексных курсов вы получаете знания и навыки, которые соответствуют требованиям современного рынка индустрии красоты. У вас появляется возможность устроиться в салоны красоты, сотрудничающие со школой по партнерской программе.
20% теории, 80% практики
европейский подход
портфолио
Мы постарались максимально визуализировать теоретическую часть занятий и уделить больше времени получению практических навыков. Преподаватели школы - исключительно практикующие специалисты высокой квалификации. Особенность курсов Школы заключается в модульном подходе, который дает возможность выбирать нужный уровень информации, удобное расписание и доступную стоимость курса. За время прохождения курса вы сможете собрать качественное портфолио, которое будет демонстрировать достигнутый вами профессиональный уровень. У наших учеников есть уникальная возможность отрабатывать свои умения на настоящих клиентах в учебном салоне красоты.
Групповые занятия Индивидуальные занятия
запишись на
груповое обучение
со скидкой
 
6800 грн.

Оставь заявку, чтобы записаться в группу
или задать вопрос менеджеру!

винницкая школа
красоты
+38 (067) 467-58-35
+38 (073) 123-63-85
Винница, ул.Героев Крут, 4

© 2017 ВИННИЦКАЯ ШКОЛА КРАСОТЫ
Відвідувачів 387162